O FIRMIE

Firma "MARATON" istnieje na rynku od 1997 roku, zajmujemy się sprzedażą wysokiej klasy sprzętu sportowego. Przez wszystkie lata pracowaliśmy i pracujemy na zaufanie naszych klientów.

Firma nasza angażuje całą swoją wiedzę i doświadczenie aby zaoferować idealny towar dla każdego, bez względu na jego umiejętności, technikę czy płeć. Codziennie dokładamy nowy towar na półki i dążymy aby obsługa klienta była w pełni funkcjonalna, profesjonalna oraz najlepszej jakości.

Jesteśmy całkowicie zaangażowani aby sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Jest to dla nas sportowe współzawodnictwo i wyzwanie aby dzięki Wam być jeszcze lepszymi. Firma nasza mając na uwadze rozwój i promocję sportu, współpracuje z wieloma instruktorami i trenerami, którzy testują i reklamują nasz sprzęt. Pozwólcie nam dzielić razem z Wami entuzjazm i radość zwycięstwa.

Współpracujemy ze wszystkimi największymi i najlepszymi firmami z branży sportowej.
W zakładce "Partnerzy" przedstawiamy loga firm, z którymi utrzymujemy kontakty handlowe.FIRMA NASZA OFERUJE PAŃSTWU:

• Wszechstronną obsługę w zakresie dostaw odzieży i sprzętu sportowego oferowanych marek.

Najlepsze ceny sprzętu i odzieży dla klubów, instytucji, organizacji z możliwością nadruków w różnych technologiach.

Atrakcyjne rabaty dla stałych odbiorców.

Szybką realizację zamówień.

Aktualizację kolekcji i najlepsze promocje cenowe.

• Doradztwo oraz indywidualną obsługę każdego z Klientów w zakresie kupna i używania sprzętu.
PROFESJONALNY RĘCZNY SERWIS NARCIARSKI.

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy możliwość serwisowania sprzętu przez naszych specjalistów. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu naszych pracowników oraz zastosowaniu materiałów nalepszej jakości, GWARANTUJEMY najwyższą jakość wykonanej usługi.

Ręczny serwis daje gwarancję najbardziej optymalnego odnowienia narty, z jak najmniejszą stratą materiału. Tylko dzięki ręcznej obróbce z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi możliwe jest zachowanie właściwych kątów na krawędziach, najlepsze wtopienie smaru w ślizg z użyciem specjalnego "żelazka" bez ryzyka odparzenia i z gwarancją dłuższego utrzymania się smaru na powierzchni ślizgu.

Dla wszystkich Klientów chcących zasięgnąć porady i powierzyć sprzęt profesjonalnej opiece naszych specjalistów, zapraszamy do naszego serwisu.


Przykładowe wykonywane usługi serwisowe:
- ręczne ostrzenie krawędzi,
- smarowanie ślizgów na gorąco,
- zalewanie ubytków,
- przygotowanie nowych nart do jazdy,
- posezonową konserwacja nart.